×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Prekės namams

  Rodoma nuo 1 iki 15 iš 27 (2 puslapių)

  Prekės namams internetu

  Savo namuose norime susikurti mums malonią aplinką per įvairius daiktus, kurie sukuria tokią  atmosferą. "Kyta" internetinėje parduotuvėje siūlome rinktis iš įvairių namų tekstilės gaminių. Pas mus esančios išskirtinės staltiesės ir kiti buities reikmenys leis įgyvendinti bet kokias originalias idėjas.

  Natūralių audinių privalumai namuose

  Namų tekstilės pirštinės, prijuostės ir padėklai yra pagaminti iš natūralaus, dažyto, marginto bei žakardinio lininio audinio. Lininis audinys pasižymi stiprumu, netamprumu, tačiau po kiekvieno skalbimo vis labiau minkštėja, na o bėgant metams jis ne tik kad nepagels, bet ir darysis vis baltesnis ir švelnesnis. Tad jeigu ieškote iš tiesų geros staltiesės, vertėtų apsvarstyti šį variantą – lininė staltiesė kaina tikrai yra prieinama kiekvienam, vertinančiam kokybiškus ir praktiškus sprendimus. Be to, pirkdami šiuos gaminius, sutaupysite ir brangaus laiko – lininės staltiesės internetu pasiekiamos bet kuriuo Jums patogiu metu.

  Pasirinkimo gausa 

  Patvarumu stebins ir kiti šioje kategorijoje esantys gaminiai – virtuvinės pirštinės, lininės prijuostės ir kiti namų atributai. Tad priklausomai nuo situacijos, galėsite nuspręsti, ar šiuo metu Jums reikalinga lininė prijuostė, ar labiau domina lietuviškos staltiesės. Visgi, jei pastebėsite specialius pasiūlymus, kuomet staltiesės pigiau parduodamos (dažniausiai tais atvejais kai vyksta staltiesės akcija), suskubkite jais pasinaudoti – šių gaminių namuose anksčiau ar vėliau prireikia kiekvienam.

  Namų tekstilės pirštinės, prijuostės, padėklai parduodami internetu, o šioje internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairių žaismingų raštų, derindami juos tarpusavyje, jeigu norite įsigyti komplektą virtuvės tekstilės. Jei pavyks tai padaryti, sukursite itin darnų namų interjerą – virtuvinės pirštinės, lino staltiesės ir kitos prekės yra pakankamai panašios, todėl Jūsų namuose netrukus įsivyraus harmonija.

  Lininiai tekstilės gaminiai pigiau 

  Ieškote namams originalių akcentų ir reikia gražios staltiesės iš lino, o gal dairotės, kur būtų galima virtuvines prijuostes pirkti pigiai? Tiek lino staltiesė, tiek virtuvinės prijuostės internetu pasiekiamos „Kyta“ parduotuvėje, tad jeigu reikia staltiesės pigiai ar kitų gaminių palankiomis sąlygomis, čia turėsite iš ko pasirinkti. Namų tekstilės pirštinės, prijuostės, padėklai siūlomi gera kaina, o pagaminti yra iš aukštos kokybės lino. Visi gaminiai pasižymi estetika ir natūralumu, sveikata, prabanga bei baltų tradicijomis, todėl tikrai pagyvins jūsų namus ir padės susikurti jaukią aplinką.

  Patarimai


  Lino ir medvilnės skirtumai

  Lino ir medvilnės skirtumai

  Daugiau >
  Lininiai gaminiai virtuvėje: kodėl verta juos rinktis?

  Lininiai gaminiai virtuvėje: kodėl verta juos rinktis?

  Daugiau >