×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Lininių drabužių išpardavimas

  Lininė virtuvinė prijuostė

  16.52€ 11.57€

  Kostiumėlis " Ramunėlė"

  27.23€ 19.00€

  Lininis kombinezonas mergaitei

  36.78€ 25.80€

  Lininės kelnės berniukui

  35.63€ 12.00€

  Rodoma nuo 1 iki 15 iš 20 (2 puslapių)

  Lininių drabužių išpardavimas

  Lininiai drabužiai vaikams ir suaugusiems dėl savo kokybės jau seniai yra pelnę pirkėjų pasitikėjimą, tačiau kaip ir perkant bet kuriuos kitus rūbus, taip ir šiuo atveju norisi sutaupyti. Lininių drabužių išpardavimas padės tai padaryti: jo metu iš šio audinio siuvami rūbai parduodami gerokai palankesnėmis sąlygomis.

  Lininiai rūbai vaikams ir suaugusiems: kodėl verta juos įsigyti?

  Vaikiški lininiai rūbai ir suaugusiems skirti drabužiai yra vertinami dėl savo tvirtumo ir ilgaamžiškumo, todėl nusprendę įsigyti tokius rūbus, juos galėsite dėvėti ne vieną sezoną. Be to, net ir keičiantis metų laikams, nereikės galvoti apie rimtesnius pokyčius, kadangi vaikiški lininiai rūbeliai pritaikomi visiems metų laikams. Ši medžiaga yra kvėpuojanti, todėl su tokiais drabužiais niekuomet nebus nei per karšta, nei per šalta.

  Vaikiški lininiai drabužiai rekomenduojami net ir alergijų kamuojamiems mažyliams. Šis audinys nedirgins odelės – jei vaikučiai (ar net Jūs patys) yra kiek jautresni, tokie rūbeliai neabejotinai bus vienas tinkamiausių sprendimų.

  Lininiai rūbai pigiau: pasirinkimo įvairovė

  Nusprendę įsigyti šiuos drabužėlius pigiau, susipažinsite su gausiu jų asortimentu: vaikiškos lininės suknelės, kelnės, marškinėliai ar liemenės yra tik keletas tokių pasirinkimų. Maloniai pradžiugins ir spalvų gama – vaikiški lininiai rūbai gali būti pačių įvairiausių spalvų, todėl lengvai atrasite net ir patiems išrankiausiems mažyliams patiksiančią aprangą. Tai, jog lininiai rūbai vaikams pigiau parduodami, labiausiai patinka tėveliams, tačiau ir jie patys čia atras dėmesio vertų pasiūlymų.

  Lininių rūbų išpardavimas internetu

  Lininiai rūbai pigiau įsigyjami Kyta.lt el. parduotuvėje – užsukite ir apžiūrėkite, kuriuos drabužius šiuo metu galima įsigyti gerokai mažesnėmis kainomis. Visi lininiai rūbai vaikams ir suaugusiems užsakomi internetu, todėl atsinaujinti galėsite net neiškėlę kojos iš namų!                          

   

  Patarimai


  Rūbų spalvos: ką jos sako apie Jūsų asmenybę?

  Rūbų spalvos: ką jos sako apie Jūsų asmenybę?

  Daugiau >
  Ką daryti su išaugtais mažylių drabužiais?

  Ką daryti su išaugtais mažylių drabužiais?

  Daugiau >
  Patarimai, kurie padės atrasti savo drabužių stilių

  Patarimai, kurie padės atrasti savo drabužių stilių

  Daugiau >