×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Vaikiškos kelnės

  Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

  Kelnės vaikams

  Sunku būtų nesutikti, jog vaikiškos kelnės yra vieni svarbiausių drabužėlių mažylių garderobe: jos praverčia ištisus metus, todėl dažniausiai vaikų spintose galime surasti ne vieną žavingą jų modelį. Kokybiškos kelnės vaikams siūlomos ir „Kyta“ el. parduotuvėje ─ jei nusprendėte atnaujinti mažylių stilių, pas mus rasite ne vieną dėmesio vertą rūbelį.

  Vaikiškos kelnės stilingam ir patogiam laisvalaikiui

  Pasaulį tyrinėjančioms, judrioms atžalėlėms labiau už viską turėtų būti svarbus komfortas, tad turiningam laisvalaikiui dažniausiai pasirenkamos sportinės kelnės vaikams. Pas mus šios laisvo stiliaus, plačios kelnės vaikams yra siuvamos iš kokybiškų, natūralių audinių, todėl maloniai liesis prie mažylių odelės ─ ir jie patys netruks to įvertinti.

  Judant aktyviai, sunku išlikti švariems, tačiau ir šiuo atveju pavyks išvengti nesklandumų, kadangi natūralios medžiagos, pavyzdžiui, lininės kelnės vaikams yra itin stiprios ir lengvai prižiūrimos. Net ir vaikiškos baltos kelnės ilgai atrodys tarsi ką tik nupirktos, nepagels ir „neapsiburbuliuos“. Žinoma, spalvų pasirinkimas yra kur kas platesnis ir baltos kelnės vaikams nėra vienintelis galimas sprendimas. Jei mažyliams labiau patinka pilkos, mėlynos, ar raudonos vaikiškos kelnės, pas mus rasite tiek šių, tiek kitų atspalvių kelnytes.

  Šiltos kelnės vaikams šaltiesiems sezonams

  Vėstant orams, dažnai susimąstome, kokios žieminės kelnės vaikams būtų tinkamiausios ─ juk svarbiausia, kad šiuo laikotarpiu mažyliai nesušaltų. Tokiems atvejams mūsų asortimente siūlomos vaikiškos pašiltintos kelnės: švelnus medvilninis „pūkelis“ užtikrins visapusišką komfortą ir leis jaustis jaukiai net ir žvarbiomis dienomis. Kadangi natūralūs audiniai puikiai prisitaiko prie temperatūros pokyčių, šios vaikiškos žieminės kelnės drąsiai gali būti dėvimos ir kitais sezonais, tad mažyliai mėgausis jų švelnumu, o Jūs ─ universalumu.

  Puošnios vaikiškos kelnės ─ svarbioms progoms

  Stilingos vaikiškos kelnės puikiai tinka tuomet, kai reikia pasipuošti: jas visada dėvi berniukai, tačiau neišsižada ir mergaitės. Mažyliams dažniausiai nereikia paisyti griežto aprangos kodo, todėl ir kostiumines kelnes vaikams galima pakeisti įdomesniais sprendimais. Visgi, jeigu norisi klasikinių modelių, vaikiškos kostiuminės kelnės taip pat Jūsų laukia mūsų asortimente.

  Svarbu, jog tiek vaikiškos šiltos kelnės, tiek ypatingoms progoms ar laisvalaikiui skirti rūbeliai patiktų pačiam mažyliui. Nuolat tobuliname siūlomus modelius ir kruopščiai prižiūrime gamybos procesą, todėl tikimės, jog „Kyta“ asortimente esančios velvetinės, lininės ir medvilninės kelnės vaikams ir Jums iš tiesų patiks.

  Vaikiškos kelnės pigiau

  Nors pirmiausia, rinkdami laisvalaikio kelnes vaikams ar kitoms veikloms skirtus rūbelius, atkreipiame dėmesį į jų stilių ir reikiamą dydį, ne mažiau svarbus yra ir kainos aspektas. Jei norisi šiek tiek sutaupyti, pasinaudokite specialiais pasiūlymais, kuriuos dažnai rasite ir „Kyta“ parduotuvėje ─ akcijų ir išpardavimų metu vaikiškos lininės kelnės ir iš kitų natūralių medžiagų siuvami rūbai parduodami kur kas pigiau.

  Kelnės vaikams internetu

  Patogu ir tai, jog vaikams kelnės gali būti užsakomos net neišėjus iš namų ─ taip sutaupoma ne tik laiko, bet ir kantrybės. Drauge su mažyliu nusprendę, kurios vaikiškos kelnės (su pašiltinimu ar be jo) jam tiktų geriausiai, jau netrukus mėgausitės naujais pirkiniais. Pirkti vaiko kelnes internetu ─ paprasta ir patogu!

  Patarimai


  Nesenstantys stiliaus patarimai vaikams

  Nesenstantys stiliaus patarimai vaikams

  Daugiau >
  Kaip aprengti vaiką skrydžiui?

  Kaip aprengti vaiką skrydžiui?

  Daugiau >
  Kaip protingai pirkti drabužius internetu?

  Kaip protingai pirkti drabužius internetu?

  Daugiau >