×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Pižamos vaikams

  Šioje kategorijoje prekių nėra.

  Vaikiškos pižamos

  Kokybiškas nakties poilsis bene esminis dalykas augantiems mažyliams ─ prie jo ženkliai prisideda ir patogios vaikiškos pižamos. „Kyta“ el. parduotuvėje siūlomi miego drabužiai vaikams yra siuvami iš natūralių, patikimų audinių, tad jei linkite savo atžalėlėms paties geriausio, kviečiame apsižvalgyti po mūsų asortimentą!

  Natūralių audinių pižamos vaikams: kokie jų pranašumai?

  Mūsų vaikiškos pižamos yra gaminamos iš medvilnės ir vilnos, todėl jas dėvėdami, vaikučiai galės jausti maksimalų komfortą. Tiek medvilniniai, tiek merino vilnos apatiniai rūbai vaikams išsaugo pastovią kūno šilumą, todėl jie tinka tiek karštoms, tiek vėsesnėms naktims. Nereikia ieškoti atskiros vaikiškos šiltos pižamos: su tokiais drabužėliais mažyliai tikrai nesušals!

  Vaikų pižama visos nakties metu tiesiogiai liečiasi prie vaikučių odos, todėl svarbu, kad audinys būtų minkštas ir švelnus. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi medvilniniai ir vilnoniai apatiniai rūbai vaikams ─ šios medžiagos dažnai naudojamos ir jautrių kūdikių rūbelių gamybai, todėl net nekyla abejonių, kad ir mažiesiems išdaigininkams jos bus tinkamas sprendimas. Dažnai baiminamasi ir dėl etikečių, bet mes apgalvojome ir šį aspektą: apatiniai drabužiai vaikams siuvami su etiketėmis iš tokių pačių natūralių audinių, todėl nereikės jų nukirpti ar baimintis dėl dirginamos odelės.

  Tėveliams aktualus ir ilgaamžiškumas bei lengva priežiūra, tačiau ir šiuo atveju iš natūralių medžiagų siuvamos vaikų pižamos yra nepralenkiamos. Drąsiai galima teigti, jog šie miego rūbai vaikams tarnaus tol, kol atžalėlės jų neišaugs.

  Apatiniai rūbai vaikams: kaip išrinkti?

  Tam, kad šiltos pižamos vaikams iš tiesų teiktų komfortą, pirmiausia turėtumėte parinkti tinkamą jų dydį. Mūsų parduotuvėje visi vaikiški apatiniai rūbai pateikiami su tiksliais išmatavimais, todėl Jums tereikia pamatuoti mažylį ir parinkti jam tinkamiausią variantą. Pasirūpinkite, jog tiek vaikiški apatiniai marškinėliai, tiek kelnytės nebūtų pernelyg aptemptos ─ juk nakties metu taip pat norisi laisvės!

  Tuomet pats metas pagalvoti apie stilių: nors iš merino vilnos siuvami šilti apatiniai rūbai vaikams dažniausiai nepasižymi plačia spalvų įvairove, medvilniniai rūbeliai gali nustebinti ryškiais ir žaismingais sprendimais. Parinkite mažylių mėgstamas spalvas, pasitarkite su jais dėl dailiausio modelio: jei vaikučiai dalyvaus rinkimosi procese, apsivilkti pižamą ir pasinerti į sapnų karalystę kiekvieną vakarą bus kur kas smagiau.

  Vaikiškos pižamos pigiau

  Ne paslaptis, jog pigios pižamos vaikams visuomet pirmiausia atkreipia mūsų dėmesį ─ jei dėl žemesnės kainos nesinori aukoti kokybės, atkreipkite dėmesį į „Kyta“ parduotuvėje vykstančias akcijas ir išpardavimus. Mitas, jog iš natūralių medžiagų siuvami apatiniai marškinėliai vaikams yra brangesni: jei atidžiau apžiūrėsite mūsų pasiūlymus, ir patys netruksite tuo įsitikinti!

  Pižamos vaikams internetu

  Šiais technologijų laikais nebereikia ieškoti, kur parduodamos pižamos vaikams Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste ─ nesvarbu, kur gyvenate, šiuos ir kitus rūbelius galite įsigyti net neišėję iš namų. Vaikiškos pižamos internetu pasiekiamos kiekvienam, vertinančiam efektyvius, laiką taupančius sprendimus: jei iki šiol nepasinaudojote tokiais privalumais, dabar pats laikas tai padaryti!

  Patarimai


  Kriterijai renkantis pižamą vaikui

  Kriterijai renkantis pižamą vaikui

  Daugiau >
  Kodėl verta rinktis medvilninius drabužius?

  Kodėl verta rinktis medvilninius drabužius?

  Daugiau >
  Medvilninės pižamos vaikams: kodėl verta jas rinktis?

  Medvilninės pižamos vaikams: kodėl verta jas rinktis?

  Daugiau >