×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Drabužiai vaikams

  Rodoma nuo 1 iki 15 iš 49 (4 puslapių)

  Vaikiški rūbai

  Vaikiški rūbai yra ypatingai aktuali atžalėlių gyvenimo dalis: nuo jų priklauso, kaip patogiai jie galės augti ir pažinti neaprėpiamą pasaulį. Vaikiškų drabužių parduotuvė „Kyta“ siūlo itin platų kokybiškų rūbų asortimentą ─ čia Jūsų laukia įvairioms progoms skirti vaikų drabužiai, kurie patenkins net ir pačių išrankiausiųjų poreikius. Vaikiški drabužiai internetu gali būti apžiūrėti bet kur ir bet kada, tad jei nuspręsite į vaikučių spintas įnešti naujų vėjų, nepraleiskite progos susipažinti su mūsų pasiūlymais!

  Drabužiai vaikams ─ tik iš natūralių audinių

  Norime, jog rūbai vaikams stebintų nepriekaištinga išvaizda ir patvarumu, todėl visa apranga gaminama tik iš natūralių pluoštų (lino, medvilnės ir vilnos). Tokie vaikiški rūbeliai turi daugybę privalumų: nedirgina odelės, yra lengvai prižiūrimi, ir svarbiausia ─ mielai dėvimi. Jei kalbėsime apie tvirtumą, privalu pažymėti, jog lyginant su kitomis medžiagomis, lininiai rūbai vaikams išsiskiria labiausiai. Tačiau iš bet kurių kitų natūralių audinių pasiūti vaikų rūbai taip pat bus kur kas tvirtesni, lyginant juos su sintetiniais audiniais.

  Šie rūbeliai vaikams tinka net ir alergijų kamuojamiems mažyliams, o mes pasistengėme, jog papildomų problemų nesukeltų ir etiketės. Visi mūsų parduotuvėje esantys lietuviški drabužiai vaikams turi etiketes, pagamintas iš natūralių medžiagų, tad apie papildomus dirgiklius galite pamiršti.

  Stilingi rūbai vaikams: unikaliam mažylių stiliui

  Tikime, jog mažylių stilius atsiskleidžia ankstyvoje vaikystėje, todėl norime, kad vaikų apranga padėtų jiems kuo anksčiau jaustis savimi. Atsakingai prižiūrime gamybos procesą, dirbame kartu su dizaineriais, tad mūsų parduotuvėje esantys lietuviški rūbai vaikams leidžia mažylius aprengti išskirtinai. Mažylių drabužiai gaminami mažu tiražu, o kai kurie iš jų dekoruojami ir rankų darbo puošmenomis ─ tokie modeliai turėtų sužavėti ne tik Jus, bet ir mažylius!

  Atkreipkite dėmesį, jog pas mus taip pat parduodami vienodi drabužiai tėvams ir vaikams: tai unikalus pasirinkimas bendroms nuotraukoms, asmeninėms šventėms ar vieningai šeimos kasdienybei.

  Universalūs vaikiški drabužiai ─ bet kokiems orams, bet kokiai progai

  Stilingi drabužiai vaikams visuomet labiausiai traukia mūsų akį, tačiau taip pat norisi, jog rūbeliai būtų universalūs ir lengvai pritaikomi. Tokius poreikius turintiems tėveliams tikrai turėsime ką pasiūlyti! Vilnoniai, medvilniniai ar lininiai drabužiai vaikams prisitaiko prie bet kokių oro sąlygų ir yra kvėpuojantys, todėl ta pati apranga tiks tiek žvarbų vakarą, tiek karštą dieną. Garderobo detalių tuomet reiks kur kas mažiau, todėl pavyks nemažai sutaupyti.

  Vaikų drabužių parduotuvė „Kyta“ siūlo itin platų skirtingų modelių asortimentą, todėl čia galėsite surasti aprangą tiek kasdienėms linksmybėms kieme, tiek svarbioms, oficialioms šventėms. Galite rinktis komplektukus, bendrus kostiumėlius ar eksperimentuoti patys kurdami įspūdingus derinius: madingi rūbai vaikams palieka Jums neribotą laisvę! Kaip nuspręsti, kokia apranga vaikams tiktų geriausiai? Kai pasirinkimų tiek daug, kartais sunku nuspręsti, kokie lietuviški vaikiški rūbai turėtų papildyti mažylių spintas ─ jei norite užtikrinti maksimalų jų komfortą, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į jų dydį. Drabužiai vaikams internetu pasiekiami su visais matmenimis, tad jei žinote atžalėlių išmatavimus, ilgai dėl šio aspekto neteks svarstyti.

  Svarbiausia, jog madingi vaikiški drabužiai mažyliams tiktų jau dabar ─ pasinaudoję „Kyta“ lojalumo programa, išaugtus ar susidėvėjusius rūbelius visuomet galėsite pasitaisyti. Nepamirškite, jog vaikams rūbai taip pat turi patikti: pasiteiravę jų nuomonės, ugdysite pasitikėjimą savimi ir išvengsite rytinių kivirčų prie spintos.

  Drabužiai vaikams: išpardavimas ir kiti specialūs pasiūlymai

  Atnaujinant mažylių garderobą, kaina yra ne mažiau svarbus aspektas: jei ieškote, kur vaikiški rūbai pigiau parduodami, „Kyta“ parduotuvė taip pat turės Jums ką pasiūlyti. Pas mus vyksta vaikiškų drabužių išpardavimas, kurio metu galima iš tiesų nemažai sutaupyti. Tad jeigu norite, kad mažylių spintoje dominuotų ir kokybiški, ir pigūs rūbai vaikams, tačiau nesate linkę ieškoti kompromiso, tokie pasiūlymai ─ kaip tik Jums!

  Vaikiški rūbai internetu

  Taupantiems ne tik pinigus, bet ir laiką, siūlome apsipirkti nuotoliniu būdu: rūbai vaikams internetu užsakomi itin efektyviai, todėl Jums pavyksta išvengti ilgų ir varginančių kelionių po parduotuves. Jei atžalėlės itin judrios, tikrai pajusite skirtumą!

  Patarimai


   Priežastys, kodėl reikėtų leisti vaikams drabužius rinktis patiems

  Priežastys, kodėl reikėtų leisti vaikams drabužius rinktis patiems

  Daugiau >
  Ką vaikučiai turėtų žinoti apie drabužius?

  Ką vaikučiai turėtų žinoti apie drabužius?

  Daugiau >
  Rengiamės patys: kaip to išmokyti mažylius?

  Rengiamės patys: kaip to išmokyti mažylius?

  Daugiau >