×
 • Naujienos
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išpardavimas
 • ×

  Suknelės / Sijonai

  Lininė suknelė
  NAUJA

  Lininė suknelė

  83.30€

  Lininė suknelė "Mustard"
  NAUJA
  Lininė suknelė "Salmon"
  NAUJA

  Ilga suknelė

  47.30€

  Ilga suknelė

  47.30€

  Rodoma nuo 1 iki 15 iš 16 (2 puslapių)

  Madingos moteriškos suknelės vakarui, krikštynoms ar bet kokiai kitai šventei yra vienas dažniausių pasirinkimų – tokia apranga visuomet atrodo puošniai ir elegantiškai. Visgi, gausus šių rūbų pasirinkimas suteikia galimybę juos rinktis ir stilingai kasdienybei, todėl nebrangios suknelės moterims leidžia nuolat atrodyti nepriekaištingai. Tokių rūbų niekuomet nebus per daug, tad jeigu ieškote naujos elegantiškos moteriškos suknelės rudeniui, žiemai, vasarai ar pavasariui, ją tikrai atrasite „Kyta“ asortimente.

  Pas mus esančios moteriškos klasikinės, laisvalaikio suknelės yra siuvamos iš natūralių medžiagų, tad galite tikėtis ne tik dailios išvaizdos, bet ir aukštos kokybės. Moteriškos lininės suknelės ir sijonai laisvalaikiui yra kur kas tvirtesni, lengvai prižiūrimi ir kvėpuojantys, todėl su jais patogiai jausitės bet kuriuo metų laiku. Svarbu atkreipti dėmesį, jog sijonai, lietuviškos lininės suknelės moterims internetu pateikiamos kartu su priežiūros patarimais, kurių būtina laikytis – tik tuomet pasirinkta moteriška lininė suknelė (XXL ar kitų dydžių) ilgus metus džiugins nepakitusia išvaizda.

  Mūsų dėmesį visuomet patraukia elegantiškos moteriškos suknelės pigiau, tačiau ir itin kokybiškus rūbus galima įsigyti patrauklia kaina – tuomet reikėtų atkreipti dėmesį, kada vyksta lininių moteriškų suknelių išpardavimas. Jo metu proginės, lininės suknelės moterims, sijonai pigiau parduodami, tad be didelių investicijų galima atnaujinti savo garderobą. Tokios pigios moteriškos suknelės internetu dažnai siūlomos ir mūsų internetinėje parduotuvėje. Čia esančios moteriškos rudeninės, žieminės, vasarinės suknelės siuvamos mažu tiražu – visuomet galėsite atrodyti išskirtinai!

  Kalbant apie dydžius, pravartu žinoti, jog prie kiekvienos prekės yra pateikta moteriškų suknelių dydžių lentelė. Tad žinodamos savo matmenis, galėsite net nesimatavusios nuspręsti, ar Jums patinkančios moteriškos suknelės ilgomis rankovėmis ar bet kuris kitas rūbas iš tikrųjų atrodys taip, kaip įsivaizduojate. „Kyta“ el. parduotuvėje yra tiek moteriškos suknelės didelių dydžių, apkūnioms damoms, tiek gražios laisvalaikio suknelės moterims, turinčioms lieknas figūras, tad bet kuriuo atveju pavyks surasti sau tinkamiausias.

  Ieškančioms, kur sijonai vasarai ar stilingos, gražios moteriškos suknelės pigiai parduodamos, verta apžiūrėti mūsų pasiūlymus. Čia net ir pačias išrankiausias pirkėjas nustebins pasirinkimo įvairovė. Stilingos lininės suknelės, sijonai pagyvenusioms, apkūnioms, apvalioms moterims yra tik keletas galimų variantų, tad nesvarbu, ar ieškosite juodos, raudonos suknelės moterims ar reikės lino suknelės moterims ilgomis rankovėmis, didelių dydžių – tikrai surasite kuo papildyti savo garderobą.