×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Pižamos mergaitėms

  Šioje kategorijoje prekių nėra.

  Pižamos mergaitėms internetu 

  „Kyta“ siūlo platų drabužėlių mergaitėms asortimentą. Be viršutinių, taip pat parduodami apatiniai rūbai, pižamos mergaitėms. Visi šie apatiniai drabužiai vaikams siuvami naudojant natūralius audinius, todėl nustebins Jus aukšta kokybe. Be to, sutaupysite ir laiko resursų – pižamos mergaitėms internetu užsakomos itin efektyviai.

  Ypatingas dėmesys komfortui

  Labai svarbu užtikrinti, jog vaikiškos pižamos mergaitėms būtų patogios – tik tuomet po dienos nuotykių mažylėms pavyks pailsėti. Atsižvelgdami į tai, daug dėmesio skiriame vaikučių komfortui: apatiniai drabužiai su vilna ar medvilninės pižamos vaikams yra itin minkštos ir nedirgina jų odelės. Pamirškite ir apie šiurkščias etiketes – mūsų siūlomos mergaitiškos pižamos ir kiti rūbeliai yra siuvami su natūralių medžiagų etiketėmis, tad vaikučiai dažniausiai jų net nejaučia.

  Natūralūs audiniai

  Natūralūs audiniai puikiai sugeria drėgmę, todėl tokie kvėpuojantys apatiniai drabužiai mergaitėms leis visuomet jaustis gerai. Juos galima naudoti visus metus – žieminiai apatiniai drabužiai tiks ir kitiems sezonams. Nustebins ir jų ilgaamžiškumas – gražios pižamos vaikams tarnaus itin ilgą laikotarpį! Tad mergaičių pižama ir kiti šilti apatiniai drabužiai džiugins ne tik vaikučius, bet ir tėvelius. Visi šie kokybiški, tačiau pigūs apatiniai drabužiai internetu siūlomi „Kyta“ parduotuvėje.

  Minkštus, medvilninius, lengvai prižiūrimus apatinius rūbelius, pižamas galite rinktis iš kelių spalvų. Apatiniai marškinėliai siuvami ilgomis arba trumpomis rankovėmis, prie jų derinamos ilgos kelnytės. Taip pat siūlomos dekoruotos, linksmos pižamos mergaitei – tokius drabužėlius dėvėti bus tikras malonumas! Juk apatiniai drabužiai mergaitėms turi būti ne tik patogūs, bet ir gražūs – tuomet kur kas dažniau norėsis juos dėvėti.

  Mergaičių pižamos internetu 

  Reikalingi gražūs apatiniai drabužiai, mergaičių pižamos ilgomis kelnėmis, o gal ieškote, kur medvilninės pižamos internetu vaikams siūlomos viliojančiomis sąlygomis? Visais atvejais, kai domina lietuviškos pižamos žiemai ar kitiems sezonams, jų ieškokite „Kyta“ asortimente! Apatiniai rūbai mergaitėms parduodami internetu nedidele kaina, nors yra itin aukštos kokybės, nes audiniai pas mus atkeliauja tik iš pačių geriausių Europos gamintojų. Norintiems dar daugiau sutaupyti, pravers pas mus vykstantis pižamos išpardavimas, akcija – čia dažnai galite atrasti ypatingų pasiūlymų!

  Patarimai


  Kokios medžiagos labiausiai tinka vaikiškoms pižamoms?

  Kokios medžiagos labiausiai tinka vaikiškoms pižamoms?

  Daugiau >