×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Striukės, paltai mergaitėms

  Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

  Striukės, paltai mergaitėms internetu

  Šioje skiltyje siūlome įsigyti striukių bei paltų mergaitėms. „Kyta“ siuvamos impregnuoto lino striukės apsaugos nuo vėjo ir lietaus. Toks lietpaltis mergaitei leis nesušlapti ir nešalti darganotais orais – atsižvelgiant į mūsų klimatą, tai itin praktiškas sprendimas įvairiais metų laikais. Be to, šie mergaičių paltukai ir kiti mūsų siuvami rūbeliai yra ekologiški, tad galėsite prisidėti prie šiuo metu ypač populiarių gamtos išsaugojimo idėjų.

  Mergaitiški paltukai, vaikiški lietpalčiai ir stilingos striukės mergaitėms internetu pateikiami su tiksliais išmatavimais, tad be varginančių matavimosi procedūrų galėsite įsitikinti, jog lietpaltis vaikui tikrai tiks ir patiks. Mūsų siuvamus stilingus, elegantiškus paltukus iš vilnos lengvai derinsite su kitais drabužėliais. Visos striukės ir paltai  mergaitėms parduodami internetu, kartu su kitomis prekėmis mergaitėms. Daugelis tėvelių žino, jog tuomet, kai reikia naujos striukės mergaitėms, su judriomis mažylėmis kelionės po parduotuves gali būti sudėtingos, todėl gerai tai, jog stilingi lietpalčiai gali būti įsigyti net ir sėdint namuose. Beliks drauge nuspręsti, kuris mergaitiškas paltas ar lietpaltis nuo lietaus vaikams bus pats geriausias.

  Išskirtinis stilius

  Išsirinkę viršutinį drabužėlį, prie jo priderinsite mūsų siuvamus aksesuarus, tokius, kaip kepurės, šalikėliai, kaklaskarės, dažnai puoštas rankų darbo dekoracijomis. Taip pat rasite sagių, paltui puošti. Stengiamės siūti įvairius drabužėlius, kad kiekvienai mergaitei parinktumėte tinkamiausius, pagal jos stilių, asmenybę, kuriai rūbelis padėtų geriausiai atsiskleisti, netrukdytų jos mėgstamiems žaidimams, su kuriais ji jaustųsi puikiai, laisvai ir žaismingai. Visos mergaičių striukės ir lietpalčiai vaikams siuvami mažu tiražu, todėl mažoji damutė visuomet atrodys išskirtinai.

  Mergaitiškos striukės ir paltai pigiau 

  Domina kokybiški lietpalčiai nuo lietaus, mergaitiški paltai, o gal – pigios striukės mergaitėms? Įvairios madingos striukės, paltai mergaitėms siūlomi „Kyta“ parduotuvėje - čia tikrai bus iš ko pasirinkti! Mūsų striukės ir paltai mergaitėms parduodami internetu nedidele kaina, nors yra pagaminti iš aukštos kokybės medvilnės, lino ir vilnos, nenaudojant sintetinių pluoštų. „Kyta“ gaminti drabužėliai greitai nesusidėvi, neišblunka, juos lengva prižiūrėti ir jie yra ilgai dėvimi.

  Mergaitiškas paltukas ar vaikiškos striukės mergaitėms bus itin patogios ir patvarios, tad netruksite įsitikinti, jog tiek šie rūbai, tiek lietpaltis kaina atitinka kokybę. O jei pamatysite, kad vyksta lietpalčių išpardavimas – nepraleiskite progos sutaupyti: jo metu pigiau parduoda striukes mergaitėms ir kitus mažosioms skirtus drabužėlius. Mergaitiškos striukės, paltai mergaitėms internetu, iš „Kyta“ parduotuvės – itin greitas būdas norintiems papildyti vaikučių garderobą kokybiškais rūbeliais.