×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Lininiai drabužiai mergaitėms

  Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)

  Lininiai rūbai mergaitėms

  „Kyta“ el. parduotuvėje esantys stilingi lininiai rūbai dažnai sužavi mergaites savo išvaizda, tuo tarpu tėveliai lieka patenkinti jų kokybe. Tad jeigu svarstote, kokie lininių rūbų modeliai tiktų ir patiktų Jūsų mažajai princesei, šioje kategorijoje tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

  Pasirinkimo įvairovė

  Lininė suknelė mergaitei – bene dažniausias pasirinkimas tuomet, kai reikia dailaus, tačiau tuo pačiu patogaus rūbelio. Mūsų asortimente esančios lininės suknelės mergaitėms skiriasi atspalviais ir stiliumi, todėl jas galėsite pritaikyti ir kasdienybei, ir ypatingoms progoms.

  Visgi, lininė suknelė mergaitėms nėra vienintelis iš šios medžiagos siuvamas rūbas: pas mus taip pat yra žavūs kostiumėliai, liemenės, striukės, sarafanai, skrybėlės, palaidinės, lietpalčiai ir kiti gražūs lininiai rūbai. Be to, kartu su mažąja bet kuriuo metu nuspręsite, ką ji norėtų vilkėti – visi lininiai rūbai internetu pasiekiami itin paprastai.

  Kodėl verta rinktis lininius rūbelius?

  Kalbant apie pačio audinio savybes, svarbu žinoti, jog lininiai drabužiai vaikams tinka net ir tuomet, jei jie yra alergiški: ši medžiaga neleidžia kauptis bakterijoms ir mikrobams, todėl tikrai bus saugi Jūsų mažyliams. Tai reiškia, jog lininiai rūbai mergaitėms bus paprasčiau prižiūrimi: juose sunkiau kaupiasi įvairūs nešvarumai, o norint juos išvalyti, užtenka pasinaudoti skalbimo mašina. Be to, lino drabužiai mergaitėms yra kur kas tvirtesni už kitus audinius, tad ilgus metus bus galima mėgautis jų švelnumu ir natūralumu. Tikėtina, jog kai kurie lininiai rūbai vaikams keliaus iš kartos į kartą!

  Mergaitiški lininiai rūbai pigiau 

  Nors įprasta manyti, kad lininiai drabužiai mergaitėms reikalauja didesnių investicijų, dėl to galite nebesijaudinti. „Kyta“ el. parduotuvėje lietuviški lininiai rūbai pigiau parduodami, o jei norite sutaupyti dar daugiau, atkreipkite dėmesį, kada vyksta lininių rūbų išpardavimas. Pavyks sutaupyti ir brangaus laiko, kadangi lininiai drabužiai internetu parduodami ypač efektyviai. Tad jeigu nusprendėte atnaujinti mažosios damutės spintą ir ieškote jai kokybiškų drabužių, čia lengvai papildysite jos garderobą.