×
 • Naujienos
 • Vaikams
 • Berniukams
 • Mergaitėms
 • Vyrams
 • Moterims
 • Namams
 • Išparduotuvė
 • ×

  Pižamos berniukams

  Šioje kategorijoje prekių nėra.

  Pižamos berniukams internetu

  „Kyta“ siūlo internetu įsigyti ne tik viršutinių, bet ir apatinių drabužėlių berniukams. Berniukų pižamos nuolat liečiasi prie kūno, todėl šiems rūbeliams visuomet keliame pačius aukščiausius reikalavimus.

  Natūralios medžiagos ir maksimalus komfortas

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami apatiniai rūbai, pižamos berniukams yra puikios kokybės, pagaminti iš minkštos medvilnės, todėl Mažylis, dėvėdamas juos, jausis itin patogiai. Asortimente taip pat yra iš merino vilnos siuvami apatiniai drabužiai vaikams – dėl savo minkštumo jie tinka net ir jautresnę odelę turintiems berniukams.

  Mūsų siūlomos berniukiškos pižamos turi ir daugiau privalumų. Vaikiški rūbai nereikalaus ypatingos priežiūros, kadangi mūsų siūlomi drabužiai vaikams nenusiskalbia, yra lengvai prižiūrimi, patogūs ir malonūs dėvėti. Medvilninės pižamos vaikams tiks tol, kol mažieji jų neišaugs. Tad visos šios lietuviškos pižamos bus itin praktiškas pasirinkimas.

  Iš natūralių audinių siuvamos pižamos ilgomis kelnėmis taip pat puikiai prisitaiko prie oro sąlygų ir leidžia kūnui kvėpuoti – todėl vėsesniais orais vaikučiai nesušals, o karštesniais – nesuprakaituos. Tad užteks vienos pižamos žiemai ir vasarai. Ilgai ieškoti tokių rūbų nereikės – medvilninės pižamos internetu užsakomos mūsų el. parduotuvėje.

  Apatiniai rūbai vaikams turi būti pagaminti taip, jog nevaržytų judesių – su mūsų kurtais ir pagamintais apatiniais rūbeliais, pižamomis berniukas jausis ir judės laisvai, nes jie nespaudžia kūno ir yra tamprūs. Tokios vaikiškos pižamos berniukams teiks tik pačias geriausias emocijas! Dar geriau, jei parinksite mažųjų mėgstamą spalvą – gražios pižamos vaikams bus dėvimos kur kas mieliau.

  Berniukų pižamos internetu 

  Ieškantiems, kur parduodami apatiniai drabužiai su vilna ar šiltos pižamos berniukams, pasiūlysime susipažinti su mūsų pasiūlymais. „Kyta“ internetinėje parduotuvėje apatiniai rūbai berniukams parduodami patrauklia kaina, visi mūsų asortimente esantys vaikiški drabužiai yra itin geros kokybės – tuo greitai įsitikinsite tiek Jūs, tiek Jūsų mažylis. O jei pastebėsite, kad pižamos su akcija, suskubkite tuo pasinaudoti – vykstant išpardavimui, vilnoniai apatiniai drabužiai vaikams pigiau parduodami. Pižamos berniukams internetu – bene greičiausias būdas išrinkti mažiesiems patogius rūbelius!

  Patarimai


  Kokios medžiagos labiausiai tinka vaikiškoms pižamoms?

  Kokios medžiagos labiausiai tinka vaikiškoms pižamoms?

  Daugiau >